PEELING KAWITACYJNY

PEELING KAWITACYJNY (30 min. – 1,5h)

Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry poprzez peeling ultradźwiękowy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie. Peeling ultradźwiękowy jako system działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje.
Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest – zauważalna w widoczny sposób – skóra odnowiona i odświeżona.
Peeling kawitacyjny pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii. 
Peeling kawitacyjny przeznaczony jest do bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się.
Peeling kawitacyjny można przeprowadzić na twarzy oraz plecach.
Bardzo dobre efekty uzyskuje się łącząc peeling kawitacyjny z jonoforezą (ultradźwiękami). Fale emitowane przez specjalne urządzenie masują skórę i wprowadzają substancje aktywne w głąb do skóry właściwej.

Efekty:

– oczyszczenie skóry,
– ujędrnienie tkanek (mikromasaż),
– leczenie trądziku,
– usuwanie martwych komórek, zaskórników,
– stymulacja metabolizmu komórek,
– efekt rozjaśnienia skóry.

Przeciwwskazania:

– ciąża,
– nowotwory,
-metalowe implanty,
– rozrusznik serca,
– niewydolność układu krążenia,
– zaburzenia rytmu serca,
– zapalenia żył i zakrzepy,
– ostre stany infekcyjne i zapalne,
– zaburzenia krzepnięcia krwi,
– cukrzyca.