Zabiegi laserowe

FOTOODMŁADZANIE


FOTOODMŁADZANIE LASEROWE

USUWANIE PRZEBARWIEŃ


Laserowe usuwanie przebarwień

LECZENIE TRĄDZIKU


Leczenie laserowe trądziku

ZAMYKANIE NACZYŃ


laserowe zamykanie naczyń

 

LASEROWE LECZENIE TRĄDZIKU POSPOLITEGO IPL + RF
Wiązka lasera

Światło IPL niszczy szybko namnażające się bakterie beztlenowe odpowiedzialne za zmiany zapalne w trądziku. Działanie lasera można porównać do antybiotyku. Dodatkowym atutem urządzenia jest nie narażanie pacjenta na objawy niepożądane dla wątroby i żołądka jak w przypadku leków. Fantastyczne efekty uzyskuje się   w leczeniu tą metodą trądziku ze zmianami ropnymi.
Standardowa terapia polega na serii 3-8 zabiegów . Każdy zabieg wykonuje się co 3-4 . Wyraźne efekty widoczne są po zakończeniu terapii. Zabiegi naświetlania nie są obciążone żadnymi objawami ubocznymi, nie mają negatywnego wpływu na skórę i sposób życia klientów.

LASEROWE ZAMYKANIE NACZYŃ NA TWARZY – IPL + RF
Naczynia krwionośne są utrapieniem wielu z nas. Skóra z tzw. “pająkami” jest przez cały czas zaczerwieniona. Przyczyn tak poważnego problemu jest mnóstwo, m.in.: nadciśnienie tętnicze, spożywanie niektórych leków, szkodliwy wpływ zanieczyszczonego środowiska, zaburzenia hormonalne, czy też niewłaściwa pielęgnacja skóry. Aby zminimalizować dokuczliwe zaczerwienienia polecamy:

Mechanizm usuwania zmian naczyniowych
Energia świetlna emitowana z lasera jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi, tj. hemoglobinę, a krew „ścina się” i niszczy od wewnątrz ściany naczynia krwionośnego. Po pewnym czasie naczynie jest samoczynnie usuwane z organizmu. Aby zamknąć wszystkie popękane naczynia krwionośne z reguły potrzeba od 3 do 8 zabiegów wykonywanych w ciągu kilku miesięcy. Zależy to od: ilości, średnicy i koloru naczyń oraz głębokości ich położenia.
Jeśli w trzy godziny po zabiegu odczują Państwo pieczenie lub świąd, wówczas można zastosować kosmetyki natłuszczające (bez alkoholu). Czasami pojawia się też rumień i obrzęk, które bezpowrotnie znikają w ciągu kilku minut. Ponadto skóra staje się wrażliwsza niż zwykle, wobec czego nie należy robić makijażu i powinno unikać się sytuacji narażających skórę na urazy. Niewskazana jest sauna, światło słoneczne – opalanie, solarium oraz wysiłek fizyczny (także fitness) przez kilka dni.

 

FALE RADIOWE
Fale radiowe w kosmetyce pozwalają na wykonywanie liftingu skóry, twarzy, szyi i dekoltu bez użycia skalpela. Zabiegi nie tylko niwelują efekty starzenia, ale działają również zapobiegawczo zwiększając gęstość i odporność skóry. Współczesna kosmetologia wykorzystuje właściwości fal radiowych w walce o piękny wygląd. Jednym z często wykonywanych zabiegów jest RF (ang. radio frequency).
Polega on na odpowiednim dawkowaniu fal radiowych, których energia zamieniana jest na ciepło.  Przy temperaturze około 40 stopni zwiększa się ukrwienie skóry, dotlenienie i odżywienie komórek. Dzięki temu komórki pobudzane są do produkcji kolagenu warunkującego jędrność i elastyczność skóry. Fale radiowe łagodzą obrzęki, zmniejszają woreczki tłuszczowe pod oczami, niwelują cienie i drobne zmarszczki pod oczami oraz obwisłości policzków, podbródka i szyi. Twarz po zabiegu wygląda młodo i promiennie. Dzięki wyjątkowym możliwościom tego urządzenia, w trakcie pojedynczej sesji zabiegowej można zredukować cellulit, lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej lub zwiotczałą skórę.

Zabieg można wykonywać na: ramionach, brzuchu, wewnętrznej i zewnętrznej części ud, kolanach, torsie, otłuszczonych plecach. Zastosowanie RF przyczynia się do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz wspomaga modelowanie sylwetki. Zabiegi na twarz wygładzają zmarszczki, zwiększają elastyczność skóry, modelują owal twarzy i poprawią jej wygląd.

Badania udowodniły wysoką skuteczność fal radiowych. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny, a efekty widoczne już po kilku wizytach. W zależności od stanu skóry zaleca się wykonywanie 4 – 10 zabiegów z częstotliwością raz w tygodniu jeśli chodzi o pozbycie się cellulitu,  a w przypadku odmłodzenia skóry twarzy co dwa  lub trzy tygodnie. Słońce oraz opalona skóra nie są przeciwwskazaniem do stosowania tych zabiegów.

ZASTOSOWANIE:

 • cellulit
 • zmniejszenie tkanki tłuszczowej
 • ujędrnienie ciała
 • podniesienie pośladków
 • wysmuklenie talii
 • likwidacja „luźnej” skóry na brzuchu i wewnętrznej stronie ud
 • odmłodzenie rąk i stóp

Przeciwwskazania:

 • Ciąża,
 • Stosowanie na brzuch w czasie miesiączki,
 • Rozrusznik serca,
 • Pacjent z chorobą skóry, cierpiący na zapalenie, zadrapania skaleczenia naskórka,
 • Stosowanie na górną powiekę, poza łukiem brwiowym,
 • Nowotwory skóry,
 • Widoczne duże żylaki (jeśli nie jest dużo to ominąć),
 • Wysokie nadciśnienie (skrajne przypadki),
 • Nowotwór,
 • Przebyte nowotwory zawsze po konsultacji lekarskiej.